Samsung 75-inch Neo QLED 8K Smart TV - QA75QN900FUXEG (2025)
219,999 EGP
- 15%
258,605 EGP Add to cart
Available installments
6 Months / 43,101 EGP
  • 75" Neo QLED 8K Display (7680 × 4320)
  • Neural Quantum Processor 8K with AI Upscaling
  • Quantum Mini LED Backlight with Ultimate Precision
  • Object Tracking Sound Pro & Dolby Atmos
  • Motion Xcelerator 165Hz + VRR for gaming
  • Anti-Reflection & Ultra Viewing Angle
  • Smart Hub powered by Tizen OS
  • Sleek Infinity One Design
Show more ....
Show less ....
Previous Next
Delivery
  • Speed delivery
  • Delivery to any where
  • For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
  • Original products
  • Exclusive agent for major brands
Payment
  • Cash on delivery (COD)
Return
  • Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
  • Specifications
Size 75 inch
Screen type Flat
  • For gamers, Motion Xcelerator 165Hz ensures ultra-smooth visuals, and VRR (Variable Refresh Rate) minimizes tearing and lag. With Smart Hub and Tizen OS, you can explore streaming platforms, control smart home devices, and enjoy personalized recommendations — all in one place.
  • Key Highlights: