19,999 EGP
- 17%
24,047 EGP Add to cart
Available installments
6 Months / 4,008 EGP
  • Screen Size: 50 inches
  • Resolution: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
  • Screen Type: LCD with Bright Panel HDR
  • HDR Supported: HDR10+ / HDR10 / HLG (Decoding Only)
  • Image Processing: 4K Color Engine
Show more ....
Show less ....
Previous Next
Delivery
  • Speed delivery
  • Delivery to any where
  • For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
  • Original products
  • Exclusive agent for major brands
Payment
  • Cash on delivery (COD)
Return
  • Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
  • Specifications
Size 50 inch
Screen type Flat
  • Screen Size: 50 inches
  • Smart Features:-
  • Smart Operating System: Android TV
  • Sound
  • Two 20W speakers (10 x 2) with Surround Sound support.
  • Connectivity:
  • Integrated Wireless LAN: Yes
  • Ethernet: 1
  • Bluetooth: BT5.0, Two-way
  • Bluetooth Audio: Yes
  • HDMI Inputs: 3
  • HDCP: Yes (HDCP 2.2)
  • HDMI Compatibility: eARC (Enhanced Audio Return Channel) (Input 1)
  • 2 USB Ports: (USB 3.0 x1 & USB 2.0 x1)
  • CI (Common Interface): 1 (CI Plus, Version 1.4)
  • Analog Video Input: M3 x1 (Side)
  • Dimensions:-
  • Dimensions (without stand): 1122 x 653 x 90 mm
  • Dimensions (with stand): 1122 x 705 x 247 mm