LG 65 Inch 4K OLED AI B5 Smart TV with Built In Receiver - OLED65B56LA
72,240 EGP- 15%
Available installments
6 Months / 14,000 EGP
- LG 4K SELFLIT OLED evo true brilliance in clarity of content
- Perfect Color ( 100% colour fidelity ) Eye Comfort Display
- Ultra Slim Design for elevated immersion and interiors
- α8 AI Processor Gen2 with AI Super Upscaling 4K and Personalized Picture & Sound Wizard
- Incredible movies and gaming enhanced by Dolby Atmos and Dolby Vision, VRR 120 Hz, G-Sync, and AMD FreeSync Premium
Show more ....
Show less ....
Delivery
- Speed delivery
- Delivery to any where
- For more info about shipping cost call : 01116828111
Trust
- Original products
- Exclusive agent for major brands
Payment
- Cash on delivery (COD)
Return
- Return product free
0.0
0 out of 5
0 ratings
Rate this product :
| Size | 65 inch |
| Screen type | Flat |
- Model: OLED65B56LA.AFU
- Size: 65 inch